Jeroboam

Jeroboam

Velké parfémy nepotřebují velké flakóny.

Flakónek o objemu 30 ml, pojmenovan po šestilitrové láhvi, ztělesňuje přesně kontrasty, které upřednostňuje François Hénin. Origino a čtyři další parfémy byly tak výjimečné a inspirující, že potřebovali láhev, která byla pro projekt perfektní. A název se našel přirozeně. Právě to přišlo.

Parfém je zbraň pro ty, kteří vědí, jak ji používat.

Pro Françoise Hénina rozhodnutí nabízet čistý parfém bylo samozřejmě. V čístém parfému je něco vznešeného: je vytvořeno konkrétně proto, aby vzbudilo nezapomenutelný dojem. Díky tomu je taková koncentrace ideální pro ty, kteří mají koketní, provokativní a silnou povahu, protože chápou, že parfém je zbraň.

Parfém pro městské kočovníky.

Vzhledem k tomu, že většina moderních parfémů má pižmový základ, byly Origino a značka Jéroboam navrženy tak, aby byly univerzální. Bylo tedy přirozené pokřtít jéroboámské vůně esperantskými slovy, vytvořenými na konci 19. století, jako pokus o univerzální jazyk.

Zatímco malý flakónek je dokonalým každodenním doplňkem městských kočovníků, z nichž jsme se všichni stali, samotní parfémy se stali v umění svádění lingvo internacia (mezinárodní jazyk). Připomínají nám, že vůně je někdy účinnější než slova.

A tak se narodil Jéroboam.