Jeroboam

Jeroboam

Velké parfémy nepotřebují velké flakóny.

Flakónek o objemu 30 ml, pojmenován po šestilitrové lahvi, ztělesňuje kontrasty, které upřednostňuje François Hénin. Origino a čtyři další parfémy byly tak výjimečné a inspirující, že potřebovali i perfektní flakón pro podtržení své jedinečnosti. A název? Ten vznikl sám…

Parfém je zbraní pro ty, kteří vědí, jak ji používat.

Pro Françoise Hénina bylo rozhodnutí nabízet čistý parfém samozřejmostí. V čistém parfému je něco vznešeného: je vytvořen konkrétně proto, aby vyvolal nezapomenutelný dojem. Díky tomu je taková koncentrace ideální pro ty, kteří mají koketní, provokativní a silnou povahu, protože chápou, že parfém je zbraň.

Parfém pro městské kočovníky.

Vzhledem k tomu, že většina moderních parfémů má pižmový základ, byly Origino a značka Jéroboam navrženy tak, aby byly univerzální. Bylo tedy přirozené pokřtít jéroboámské vůně esperantskými slovy, vytvořenými na konci 19. století, jako pokus o univerzální jazyk.

Zatímco malý flakónek je dokonalým každodenním doplňkem městských kočovníků, jimiž jsme se všichni stali, samotné parfémy se staly lingvo internacia (mezinárodním jazykem) pro umění svádět. Připomínají nám, že vůně jsou někdy účinnější než slova.

A tak se zrodil Jéroboam.