Jovoy Parfumeur Parisien

Jovoy Parfumeur Parisien

JOVOY je příběh o okouzlující renesanci pařížského parfémového domu, který se narodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se François Hénin, cestovatel vášnivý pro atraktivní suroviny, rozhodl dát mu nový život. Po mnoha letech vzrušujících dobrodružství pronásledujících vůně hluboko ve vietnamských lesích, následovaných cestou přes Grasse, dobrodruh získal jedinečný zážitek. Nyní je základatelem domu a uměleckým ředitelem a dělá z JOVOY Parfumeur Parisien symbolický znak moderní parfumerie.

Ať už se jedná o parfémovanou vodu, exktrakty nebo osvěžovače vzduchu, všechny výtvory JOVOY mají zajímavý příběh, který začíná osobním setkáním nebo zážitkem. Každý z nich je odborně připraven nezávislými nositeli kreativního sloučení s vydavatelstvím a jejich interpretace by měla zprostředkovat původní slib a vizi. V důsledku tohoto zcela moderního přístupu JOVOY podepisuje své jméno na kolekci rozmanitých nápadů, které jsou ideální pro milovníky vzácných vůní z celého světa.

JOVOY je tedy pravým opakem standardizovaných světových kreací a ztělesňuje sen o výjimečné parfumerii, která je součástí slavné francouzské tradice a zdaleka není okázalá a elitní. Také cenově dostupný sen, který chce JOVOY sdílet s každým, kdo chce, aby čisté vůně pocházející z emocí je vzaly na cestu.