Jovoy Parfumeur Parisien

Jovoy Parfumeur Parisien

JOVOY je příběh okouzlující renesance pařížského parfémového domu, který vznikl v roce 1923, a poté byl zapomenut na více jak 80 let. V roce 2010 se mu však François Hénin, vášnivý cestovatel a sběratel unikátních surovin, rozhodl dát nový život. Po mnoha letech vzrušujícího dobrodružství, kdy pronásledoval vůně hluboko v lesích Vietnamu, přes zajížďku do francouzské Grasse, získal tento dobrodruh jedinečné zkušenosti a znalosti. Nyní je zakladatelem domu a uměleckým ředitelem JOVOY Parfumeur Parisien, který proměnil v symbolický znak moderní parfumerie.

Ať už se jedná o parfémovanou vodu, extrakty nebo bytové vůně, všechny výtvory JOVOY mají zajímavý příběh, který začíná osobním setkáním nebo zážitkem. Každý z nich je odborně připraven nezávislými znalci společně s domem, a jejich společná interpretace by měla zprostředkovat původní, kreativní příslib a vizi. Díky tomuto, zcela modernímu přístupu se JOVOY podepsal pod kolekcemi plných mnoha rozmanitých nápadů, které jsou ideální pro milovníky vzácných vůní z celého světa.

JOVOY je tedy pravým opakem standardizovaných světových kreací, a ztělesňuje sen o výjimečné parfumerii, která je součástí slavné francouzské tradice, a zdaleka není okázalá či elitní. Je to cenově dostupný sen, který chce JOVOY sdílet s každým, kdo touží po čistých vůních pramenících z emocí z dobrodružných cest.