Le Monarque

Le Monarque

Pařížský dům LE MONARQUE byl založen v roce 2016 jako skutečný velvyslanec francouzské vysoké parfumérii ve světě.

Každý parfém LE MONARQUE je skutečným uměleckým dílem: výjimečný, originální, vzácný, pomíjivý …

Neexistuje lepší znak pro parfémový dům, než jejich slavný motýl Monarcha, krásný a královský, pomíjivý, cestující tisíce kilometrů během migrací, neuvěřitelných a působivých.

LE MONARQUE Paris je velvyslancem velkoleposti, krásy, vzácnosti a také pomíjivosti v obrazu magie zrcadlené skrze tyto motýly.

Stejně jako všechna skutečná umělecká díla jsou vůně Le MONARQUE jedinečné a mimořádně vzácné.

Každé původní dílo je vyrobeno pouze v omezené edici – 1000 číslovaných lahví. Proto je přístup k jakémukoli parfému LE MONARQUE velmi důvěrný, a časově omezený.

Každá láhev parfému je očíslovaná a doprovází ji osvědčení o pravosti. Tento členský certifikát NFC je také zárukou pro privilegované zákazníky, že pouze 1 000 lidí na světě bude moci nosit tuto originální vůni.

Krom toho vlastníci číslovaného flakónku od LE MONARQUE máji exkluzivní přístup k doplnění svého parfému, což jim zaručuje osobní a jedinečný parfém na celý život.

Každá parfémová láhev LE MONARQUE je jedinečné umělecké dílo:

je inspirovaná radiálním leštěním diamantu, kde se každá hrana leští ručně. Každá láhev se liší od ostatních, a je zdobena pozlacenou, 23 karátovou tabulkou, ručně gravírovanou a smaltovanou, s vlastním číslem od 000 do 999.

Flakón je korunován originálním uzávěrem, inspirovaným vzácnou královskou pečetí. Toto působivé umělecké dílo samo o sobě sestává z 23 karátového pozlaceného Zamaku, který zobrazuje diamantový kámen s gravírováním znakem.

Flakón je umístěn v luxusní, ručně vyrobené dřevěné truhle, a doprovází jej jedinečný certifikát pravosti. Pro dokonale hladký povrch je truhla zvenku potažena pěti vrstvami černého laku a ozdobena logem značky. Vevnitř je potažena překrásným černým sametem pro elegantní efekt.

Genialita a umělecká kreativita mistrů v procesu tvorby je jedinou reklamou, kterou pro tento parfém potřebujete znát.

Parfumérům byla dána úplná svoboda pro tvorbu a inovaci, měli přístup k nejexkluzivnějším a nejušlechtilejším ingrediencím, k nejčistším éterickým olejům, nejvzácnějším koncentracím a surovinám, díky nimž se realizovali nejodvážnější a nejoriginálnější parfémy, skutečná mistrovská díla.

Pokud jde o noty kompozice, nebyly zveřejněny, a zůstávají tak tajemstvím každého parfuméra.