Le Monarque

Le Monarque

Pařížský dům LE MONARQUE byl založen v roce 2016 jako skutečný velvyslanec francouzské vysoké parfumérii ve světě.

Každý parfém LE MONARQUE je skutečným uměleckým dílem: výjimečný, originální, vzácný, pomíjivý …

Neexistuje lepší znak pro parfémový dům než slavný motýl monarcha, jak krásný a královský, tak pomíjivý, cestující tisíce kilometrů během migrací, neuvěřitelných a působivých.

Podobně LE MONARQUE Paříž je velvyslancem velkoleposti, krásy, vzácnosti a efemerality v obrazu magie nabízené těmito motýly.

Stejně jako všechna skutečná umělecká díla jsou vůně Le MONARQUE jedinečné a mimořádně vzácné.

Každé původní stvoření je vyrobeno pouze v omezené edici – 1000 číslovaných lahví. Proto je přístup k jakémukoli parfému LE MONARQUE nesmírně důvěrný a jedinečný po celém světě i po velmi krátkou dobu.

Každá očíslovaná parfémová láhev je doprovázena osvědčením o pravosti. Tento členský certifikát NFC je také zárukou pro privilegované zákazníky, že pouze 1 000 lidí na světě bude moci nosit tuto originální vůni.

Kromě toho vlastníci číslovaného flakónku od LE MONARQUE máji exkluzivní přístup k doplnění své lahvi, což jim zaručuje osobní a exkluzivní parfém na celý život.

Každá parfémová láhev LE MONARQUE je jedinečné umělecké dílo:

Výjimečná láhev inspirovaná radiálním vyleštěním diamantu, kde každá hrana je ručně vyleštěna. Každá láhev na vůni se liší od ostatních a je zdobena zlacenoum tabulkou 23 karátů, ručně gravírovanou a smaltovanou, s vlastním číslem od 000 do 999.

Každá láhev je korunována originální uzávěrkou inspirovanou vzácnými královskými pečetí. Toto působivé umělecké dílo samo o sobě sestává z 23 karátového zlaceného Zamaku, který zobrazuje diamantový kámen s vyrytým znakem značky.

Každá parfémová láhev je vždy doprovázena jedinečným certifikátem pravosti a také krásně prezentována v nejluxusnějším a originálním ručně vyráběném dřevěném truhlu. Je potažen černým sametem uvnitř a pěti vrstvami černého laku na vnější straně pro perfektní povrch a také je zdoben logem značky nejelegantnějším a nejpřísnějším způsobem.

Každý parfém LE MONARQUE je v prvé řadě skutečným uměleckým dílem, originálním výtvorem podepsaným světově proslulým parfumérem.

Během tvorby parfémů neexistovaly žádné umělecké ani marketingové směry pro tyto skladby, a tak zcela upřednostňovaly genialitu a kreativitu mistrů v procesu tvorby.

Parfuméry měli úplnou svobodu vytvářet a inovovat, měli přístup k nejexkluzivnějším a ušlechtilým ingrediencím, k nejčistším éterickým olejům, nejvzácnějším absolutům a surovinám, díky nimž se realizovali nejodvážnější a originální parfémy, skutečná mistrovská díla.

Pokud jde o noty kompozice, nebyly zveřejněny a zůstaly tajemstvím každého parfuméra.