MURMUR JE ŠEPOT MÉHO SRDCE

Jako něžný dotek hlasu na rozechvělé kůži, jako horký polibek známých rtů, je symbolem mé nehasnoucí touhy, nad kterou čas nemá žádnou moc…

MURMUR je už třetím unisexovým parfémem, vytvořeným Jakubem Florianem Hiermannem pod křídly značky PIGMENTARIUM, kterou parfémový designer založil společně s Tomášem Ricem. Za pouhý rok své existence se značka již stala fenoménem doma i v zahraničí.

Po velkém úspěchu svéžího Ad Libidum a svůdného EROTIKONU přichází autor s příběhem lásky, která nezná hranic. Legendárním příběhem Napoleona a Josefíny.
Byla to láska, kterou nezlomil čas, a nepokořila ani smrt. Vůně Josefíniny kůže, jejích vlasů, byla pro Napoleona dotekem ráje. Unikátní, a s ničím nesrovnatelná.

MURMUR je odkazem na jejich lásku…
Takovou, která vzplane jako oheň, díky afrodiziakálnímu pižmu cibetky a smyslné ambře;
Takovou, která omámí tělo i duši svou transcendentální vůní santalového dřeva a magického oudu;
Takovou, která je čistá a nevinná, jako růže, symbolizující nesmrtelnou oddanost tomu druhému;
Tak něžnou a sladkou, jako pačuli, která navzdory času neztrácí svou moc …

V dobách, kdy parfém byl rozkoší, dostupnou jen aristokracii a zámožným rodinám, se zrodily ty nejluxusnější esence. Oud byl „vůní šlechty” a kombinace pižma civetky s růží byla známá jako „parfém králů” už za éry renesance.

O Napoleonovi se říkalo, že měl neskutečně citlivý nos, a cítil i ty nejjemnější vůně ve svém okolí. Když se ke své manželce vracel z dlouhých cest, prosil ve svých dopisech, aby týden v podpaží nosila jablko, aby svou kůži nehýčkala lázní, vodou, ani mýdlem – aby si mohl vychutnat čistou vůni jejího těla …

Ony unikátní esence, které probouzí živočišnou touhu a zároveň nás podvědomě uklidňují… to je MURMUR

Článek byl poskytnut Oli Egler
http://oliegler.cz/2019/10/21/murmur-je-sepot-meho-srdce/
Děkujeme!