Naše prodejny

Vitejte na našich webových stránkách.

Čím obdarovat sebe? Mám se přece rád, že? Co darovat milované osobě? Příteli, přítelkyni? Jaké překvapení přivézt z cesty? Například z Prahy nebo z Karlových Var? Jak často nás trápí podobné otázky! 


Nyní v České republice, přímo v srdci Prahy a ve známém letovisku Karlovy Vary pro Vás otevřeli jsme naše butiky "Egoist Royal Parfums ". V nich najdete velký sortiment specializovaných a selektivní značek nejlepších značek.S velkou péčí a láskou jsme pro Vás vybrali jen to nejlepší. Niche a selektivní péče o krásu je to krásný dárek a suvenýr z výletu na některý Svůj triumf. Tyto parfémy se Vám pak opustí vzpomínky o Praze a Karlových Varech! A budou ty příjemné a dobré. 


S radostí Vás vítáme v naších obchodech, ceníme si toho, že dáváte přednost skutečně krásné, selektivní parfumerii. Jistě oceníte i Vy vynikající kvalitu a jedinečnost opravdové parfumérie. Zaručujeme Vám fascinující dobrodružnou cestu do světa vůní. Z naší strany zde vždy bude samozřejmost širokého spektra služeb a poskytnutí radosti z nakupování. Procházky po krásné Praze nebo na procházce v luxusních Karlových Varech, dostanete se k nám za jiným a nesrovnatelným flakonem parfému-je to velmi pohodlné,souhlasit? Testery čekají právě na Vás, s radostí Vám předvedeme nové vůně, vždy máme co ukázat. 
Naše společnost se na trhu s parfémy vyskytuje již 25 let, během nichž nahromadila mnoho zkušeností. Milujeme selektiví a niche parfumérii, protože je živá, dokáže si pohrát s Vámi i okolím. Parfémy na Vás mají přímý pozitivní vliv, roskrývají se jako květinové poupě a darují Vám nezapomenutelné okamžiky. Selektivní parfumérie je vyrobena z přírodních cenných esencí. Vážíme si každé značky, který je prezentovány v našich buticích a v našem internetovém obchodě. 


V roce 2013 jsme otevřeli první butik v centru v Karlových Varech. Dnes naše butiky se nacházejí v samém srdci Prahy a Karlových Varů. Regulárně obnovujeme a rozšiřujeme náš sortiment. Vážíme si svých klientů, protože se nechtějí podobat většině. Naši zákaznící jsou velmi individuální a selektivní parfumerie je stvořena proto, aby každý nalezl svou pravou vůni. Dopomůžeme Vám k originalitě, každý člověk je neopakovatelný a vůně dokáže tento rys jedině podtrhnout, doplnit. Važte si sebe sami a mějte se rádi. 
Pro návštěvníky ze zahraničí poskytujeme službu TAX FREE, této služby lze využít přímo v centru Prahy nebo Karlových Var, tzv. «kontrolou» na jedné z poboček Global Blue. Obdržte částku TAX FREE již v Karlových Varech a nečekejte fronty na letištích!!! 
Parfém je ideálním darem pro Vás, Vaše blízké a přátele. 


Na našich stránkých naleznete mnoho informací, týkajících se parfumerie, které Vás mohou zajít i když nejste nováček.

 

Prodejna Praha

 

 

 

Husova 240/5, Praha 1 - 110 00

Pracovní doba:
Po. - Ne. 11:00-20:00